Спрей Feliway Classiс (Феливей) антистресс, модулятор поведения для кошек - 60 (мл)
- Код товару: 252300603
- 1 293 ₴кешбек 16,17 ₴
- Продавець ZooCool
-
- Нова пошта
Самовивіз з відділення/поштомату За тарифами перевізника Кур'єрська доставка За тарифами перевізника
- Знайшли дешевше?
Якщо ви знайшли цей товар дешевше - повідомте нас про це!
Характеристики
- Лікарська форма
- Тип
- Призначення
- Країна-виробник товару
- Країна реєстрації бренду
Опис товару
CevaВиробникФелівей ― засіб, що добре зарекомендував себе, ефективний і безпечний спосіб відновити гарне самопочуття та нормалізувати поведінку кішки у стресових ситуаціях: у поїздках, на виставках, при появі нової тварини в будинку тощо.
Синтетичний аналог феромону лицьових залоз кішки, що «інформує» кішку про відсутність причин для занепокоєння, стабілізує її емоційний стан, пригнічує інстинкт маркування сечею, допомагає кішкам орієнтуватися та адаптуватися.
Фелівей допомагає кішці комфортно почуватися у стресових ситуаціях, наприклад:
залишитися на самоті будинку;
при появі нової домашньої тварини або члена сім'ї;
при переїзді до нового будинку;
під час візиту до ветеринара;
пристосовуючись до нового середовища в стресових умовах (кошик-перенесення, клітина, автомобіль, відпочинок, новосілля тощо);
у багатьох інших випадках.
Як діють феромони
Кішки - територіальні тварини, для яких дуже важливо закріпити за собою територію, що їм належить. Для позначення своїх володінь кішки використовують різні сигнали: запахи, візуальні мітки та феромони. Феромони - це хімічні сполуки природного походження, які відіграють важливу роль у спілкуванні тварин одного виду. Коли кішка тереться лицьовою частиною голови про господаря (або про навколишні предмети), насправді вона мітить свого господаря феромонами лицьових залоз, позначаючи свою власність.
Функції феромонів лицьових заліз різноманітні. Одні феромони відповідають за географічну орієнтацію, інші регулюють взаємини кішок у групі (для цих феромонів характерна групова специфічність, що дозволяє швидко визначити чужинця). Основна функція феромонів лицьових залоз – це стабілізація емоційного стану індивідуума. Ці хімічні субстанції викликають у тварини відчуття спокою та безпеки та допомагають кішкам освоюватися та пристосовуватися. Зміни навколишнього середовища (наприклад, перестановка меблів) можуть викликати сильний занепокоєння у кішки, пов'язане зі зникненням знайомих міток. Найімовірніша реакція — це активне маркування своїх володінь, доки інші особи не заявили на цю територію своїх прав. На жаль, спосіб маркування теж змінюється: кішка залишає всюди мітки сечею з різким, неприємним для людей запахом та слідами.
Маркування сечею (або розбризкування концентрованої сечі) - це один з основних способів, що використовуються кішками для позначення своєї території. Всі кішки можуть залишати сечові мітки, незалежно від статевої приналежності та здатності до відтворення (кастрація). Розрізняють дві причини, що спонукають кішок до маркування сечею: статеве збудження (спостерігається у некастрованих котів і кішок, часто супроводжується нявканням) і почуття тривоги і занепокоєння, пов'язане з будь-якими змінами на території, що належить кішці (поява нового члена сім'ї, перестановка мебели) місця проживання). Маркування сечею нескладно відрізнити від звичайного сечовипускання: кішка вибирає вертикальну поверхню (стіни, меблі), обнюхує вибрану ділянку, злегка прочинивши рот, характерно переступає з лапи на лапу, потім повертається спиною до обраного місця і з високо піднятим хвостом спрямовує горизонтальний струмінь сечі на об'єкт. . Сліди сечі, як правило, добре помітні на предметах, що виступають, або в кутах на відстані 10-20 см від підлоги. Кількість сечі значно менша, ніж при звичайному сечовипусканні. При маркуванні горизонтальних поверхонь кішки іноді присідають на задні лапи, як і при звичайному сечовипусканні, зумовленому роботою системи виділення. У деяких випадках для того, щоб відрізнити маркування сечею від інших видів сечовипускання (наприклад, часте сечовипускання при сечокам'яній хворобі), слід звернутися до ветеринару.
Подряпання вертикальних поверхонь. Кішки дряпають вертикальні поверхні з різних причин. По-перше, таким чином кішки заточують кігті, а по-друге – спілкуються (сліди кігтів на деревах є візуальними мітками та містять феромони, що виділяються з міжпалидових залоз). Якщо кішка «точить» пазурі в одному або двох певних місцях у будинку, як правило, в затишних куточках, найімовірніше кішка упорядковує свої кігтики, очищаючи їх від плівки, іншими словами, робить манікюр. Однак якщо сліди пазурів з'являються всюди, особливо біля дверей і вікон, або на предметах, що виступають, таких як диван, наприклад, це свідчить про те, що кішку щось турбує. Для посилення впевненості у собі кішка починає активно мітити свою територію запахами і залишає всюди сліди пазурів, які свідчать, що це її володіння. Це допомагає тварині заспокоїтися та відчути себе у безпеці.
Фелівей (Feliway) доступний у 2 формах: у вигляді аерозолю та електричного дифузора (фумігатора).
Фелівей спрей
Фелівей (Feliway) аерозоль чи спрей ― допомагає зменшити чи запобігти котячому стресу. Спрей Фелівей (Feliway) – це фракція F3 – цей запах «інформує» кішку про відсутність причин для занепокоєння, стабілізує її емоційний стан, пригнічує інстинкт маркування сечею, допомагає кішкам краще та швидше адаптуватися на новому місці.
Склад:
10% - штучний феромон F3
90% - етанол
Фелівей феромон – ефективний та безпечний спосіб відновити гарне самопочуття та нормалізувати поведінку кішки у стресовій ситуації.
Синтетичний аналог феромону лицьових залоз кішки, що «інформує» кішку про відсутність причин для занепокоєння, стабілізує її емоційний стан, пригнічує інстинкт маркування сечею, допомагає кішкам орієнтуватися та адаптуватися.
Загальні рекомендації щодо використання Фелівея спрею
Якщо Ви вирішили використовувати Фелівей спрей, визначте яку саме поведінкову проблему Ви хочете усунути або запобігти.
Якщо ваша кішка: маркує сечею
Перш за все зверніться до ветеринарного лікаря, щоб виключити можливі захворювання.
Потім, попередньо видаливши кішку з кімнати, вимийте місця маркувань, використовуючи суміш води та хірургічного спирту або розбавлений теплий розчин небіологічного прального порошку.
Не використовуйте засоби, що сильно пахнуть, для усунення забруднень і запаху сечі (дезінфектанти, відбілювачі, пральні порошки біологічного походження, миючі засоби та деодоранти). Кішки не люблять сильні запахи і це може спровокувати подальший розвиток стресу у кішки. У присутності сильних, неприємних для котів запахів ефективність Фелівея знижується.
Попередньо струсивши флакон, щодня розпилюйте Фелівей спрей протягом 30 днів. Не припиняйте застосування препарату, якщо ви помітили покращення поведінки.
Зачекайте 15 хвилин, перш ніж впустити кішку назад, за цей час спирт, що міститься у Фелівеї, випарується.
При розпиленні Фелівей спрею на електричному устаткуванні, попередньо відключіть прилад, дайте йому охолонути, а перед тим, як знову увімкнути, переконайтеся, що прилад повністю сухий.
Для обробки нових меблів, щойно пофарбованих стін або інших об'єктів, які можуть бути потенційними місцями для маркування сечею, розпилюйте Фелівей спрей щодня протягом 2 тижнів або до тих пір, поки кішка не почне тертися мордочкою об предмети.
Увага! Фелівей не усуває неприємних запахів.
Якщо ваша кішка дряпає вертикальні поверхні:
Видаліть кішку з кімнати.
Попередньо струсивши флакон, щодня розпилюйте Фелівей спрей на роздерті поверхні протягом 30 днів. Не припиняйте застосування препарату, якщо ви помітили покращення поведінки.
Зачекайте 15 хвилин, перш ніж впустити кішку назад, за цей час спирт, що міститься у Фелівеї, випарується.
Для обробки нових меблів, щойно пофарбованих стін або інших об'єктів, які можуть бути потенційними місцями для маркування сечею, розпилюйте Фелівей спрей щодня протягом 2 тижнів або до тих пір, поки кішка не почне тертися мордочкою об предмети.
Ніколи не карайте вашу кішку за маркування сечею або дряпання меблів, тому що це тільки посилить стрес у тварини, що в результаті не усуне проблему, а навпаки, посилить ситуацію.
При груповому вмісті кішок:
Виконуйте рекомендації, викладені вище, але збільшіть період застосування препарату до 45 днів і розпилюйте Фелівей двічі на день.
Візьміть до уваги, застосування Фелівея знижує загальний рівень стресу у всіх кішок.
Для створення комфортної атмосфери:
Розпиліть Фелівей спрей біля входу, на підвіконнях і на предметах, що виступають у будинку.
Попередньо струсивши флакон, розпиліть Фелівей на висоті 20 см над рівнем підлоги.
Зачекайте 15 хвилин, перш ніж впустити кішку назад, за цей час спирт, що міститься у Фелівеї, випарується.
Фелівей не залишає плям на поверхнях, але рекомендується попередньо протестувати на зразку тканин та шпалер.