Препарат для лікування гельмінтозів зі смаком м`яса Мілпразон 12,5 мг/125 мг KRKA для собак понад 5кг 2таб
- Код товару: 252308103
- 388 ₴кешбек 4,85 ₴
- Продавець ZooCool
-
- Нова пошта
Самовывоз из отделения/почтомата За тарифами перевізника Курьерская доставка За тарифами перевізника
- Знайшли дешевше?
Якщо ви знайшли цей товар дешевше - повідомте нас про це!
Характеристики
* Опис, характеристики та зображення товару можуть змінюватись без повідомленняОпис товару
KRKAВиробникМілпразон (Milprazon) для собак більше 5 кг, 12,5 мг/125 мг, 2 таб
Опис
Таблетки овальної форми двоопуклі жовтувато-білого кольору з коричневими цятками з насічкою на одній стороні.
склад
1 таблетка містить діючі речовини:
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, лактоза, повідон, натрію кроскармелоза, кремній колоїдний, магнію стеарат, ароматизатор м'яса, дріжджовий порошок.
Фармакологічні властивості
ATCvet QP54, ендектоциди (QP54AB51, мілбеміцини)
Фармакодинаміка
Мілпразон - комбінований антигельмінтний препарат нематоцидної та цестоцидної дії. Речовини, що входять до складу препарату, зумовлюють його широкий спектр антигельмінтної дії.
Мілбеміцину оксим - макроциклічний лактон, отриманий в результаті ферментації Streptomyces hygroscopicus, типу Aureolacrimosus, активний щодо личинок та імаго нематод, які паразитують у травному каналі собак, а також щодо личинок нематод Dirofilaria immitis (мікродирофілярій). Механізм дії мілбеміцину обумовлений підвищенням проникності клітинних мембран для іонів хлору (Сl-), що призводить до поляризації мембран клітин нервової та м'язової тканини, паралічу та загибелі паразиту.
Празиквантел є похідним ацильованого піразінізохіноліну. Празиквантел активний щодо цестод та трематод. Підвищуючи проникність клітинних мембран паразиту для іонів кальцію (Ca2+), викликає деполяризацію мембран, скорочення мускулатури та руйнування тегументу, що призводить до загибелі паразиту та сприяє його виведенню з організму тварин.
Фармакокінетика
Після перорального застосування препарату максимальна концентрація мілбеміцину оксиму в плазмі крові собак досягається протягом 2-4 годин, біодоступність становить близько 80%. З організму тварин виводиться переважно у незміненому вигляді. Празиквантел після перорального застосування у собак, після прийому невеликої порції корму, швидко досягає пікового рівня вихідної речовини в плазмі крові (Tmax приблизно 0,25-2,5 години) і швидко знижується (t1/2 приблизно 1 година) з'єднання швидко і практично повністю метаболізується у печінці, рівень зв'язування у плазмі становить близько 80%, виводиться з організму протягом 2-х діб із сечею.
У щурів метаболізм є повним, проте повільним, оскільки мілбеміцину оксим у незміненому вигляді не виявляли у сечі чи калі. Основними метаболітами у щурів є моногідроксильовані похідні, пов'язані з печінковою біотрансформацією. Крім відносно високих концентрацій у печінці, існує певний рівень концентрації у жировій тканині, що вказує на ліпофільність речовини.
Мілпразон за ступенем впливу на організм відноситься до малотоксичних речовин (4 клас безпеки), у рекомендованих дозах не має сенсибілізуючої, ембріотоксичної та тератогенної дії, добре переноситься собаками різних порід та віку. Препарат токсичний для бджіл, а також для риби та інших гідробіонтів.
Застосування
Профілактика та лікування собак при інвазіях, викликаних цестодами – Dipylidium caninum, Taenia spp., Echinococcus spp., Mesocestoides spp.; нематодами - Ancylostoma caninum, Toxocara canis, Toxascaris leonina, Trichuris vulpis, Thelazia callipaeda; Angiostrongylus vasorum (знижує інтенсивність зараження), Crenosoma vulpis (знижує інтенсивність зараження), Dirofilaria immitis (профілактика захворювання) у т.ч. при комбінованих нематодцестодозних інвазіях.
Препарат також можна застосовувати для профілактики дирофіляріозу серця (Dirofilaria immitis), якщо показано супутнє лікування проти цестоду.
Дозування
Препарат застосовують собакам одноразово під час годування з невеликою кількістю корму або примусово вводять на корінь язика після годування в мінімальній терапевтичній дозі 0,5 мг мілбеміцину оксиму і 5 мг празиквантелу на кг маси тіла.
Залежно від маси тіла собаки фактичне дозування становить:
Попередньої голодної дієти та застосування проносних засобів перед дегельмінтизацією не потрібно.
Для дегельмінтизації собак при інвазії, викликаної Angiostrongylus vasorum, препарат Мілпразон застосовують з лікувальною метою чотириразово з інтервалом 7 днів; з профілактичною метою – кожні 4 тижні у терапевтичній дозі. Якщо показано супутнє лікування проти цестоду препарат можна замінити моновалентним засобом, що містить тільки мілбеміцин оксим.
Для дегельмінтизації собак при інвазії, спричиненій Thelazia callipaeda, препарат застосовують дворазово з інтервалом 7 днів. Якщо показано супутнє лікування проти цестоду препарат можна замінити моновалентним засобом, що містить тільки мілбеміцин оксим.
З метою профілактики дирофіляріозу в неблагополучних по захворюванню регіонах препарат застосовують у весняно-літньо-осінній період: перед початком літа комарів та москітів (проміжні господарі D. immitis) одноразово, потім один раз щомісяця та останній раз на сезон через місяць після закінчення літа комах. Перед дегельмінтизацією необхідно проконсультуватися з лікарем ветеринарної медицини для запобігання присутності в крові тварини мікродирофілярій.
Особливостей дії препарату при його першому застосуванні та відміні не встановлено.
При проведенні дегельмінтизації необхідно дотримуватись рекомендованих термінів. У разі пропуску чергової обробки застосування препарату відновлюють у тій же дозі та за тією самою схемою.
Протипоказання
Підвищена чутливість тварин до компонентів препарату (в т.ч. анамнезі)!
Виражені порушення функції нирок та печінки!
Не використовувати тваринам масою тіла менше 5 кг!
Не застосовувати виснаженим та хворим на інфекційні захворювання тварин!
Застереження
Дегельмінтизацію тварин під час вагітності та лактації проводять за потреби під наглядом ветеринарного лікаря.
При застосуванні препарату чітко дотримуватись рекомендованого дозування.
Собаки порід коллі, бобтейл, шелті чутливі до всіх антигельмінтних препаратів, тому застосовувати Мілпразон необхідно за необхідності та під наглядом ветеринарного лікаря. Переносимість препарату у маленьких щенят цієї породи не досліджувалась.
Лікування собак з високою кількістю циркулюючих мікродирофілярій (Dirofilaria immitis) може призводити до побічних реакцій (блідість слизових оболонок, блювання, тремор м'язів, утруднене дихання або гіперсалівація). Ці реакції пов'язані з вивільненням білків мертвих мікрофілярій та не вказують на пряму токсичність препарату. Лікування мікрофіляремії собак (наявність личинок у крові) препаратом Мілпразон не рекомендується.
У районах з ризиком захворювання на дирофіляріоз або у випадках, коли собака завозиться або вивозиться з району ризику, необхідно порадитися з лікарем ветеринарної медицини перед застосуванням препарату для виключення захворювання. У разі діагностування дирофіляріозу (Dirofilaria immitis) перед застосуванням препарату тварині рекомендують застосувати спочатку препарати проти дорослих гельмінтів.
Ослабленим та хворим тваринам препарат застосовують лише під наглядом ветеринарного лікаря з оцінкою співвідношення користь/ризик.
Для собак до 4 тижнів ураження трематодами є нетиповим, тому застосування комбінованого препарату Мілпразон є недоцільним.
Форма випуску
Блістери з фольги ОПА/Al/ПВХ холодного штампування та алюмінієвої фольги по 2 та 4 таблетки. Блістер упаковані в коробки.
Зберігання
Препарат зберігають в оригінальній упаковці виробника, окремо від продуктів харчування та кормів, у сухому, захищеному від прямих сонячних променів, недоступному для дітей та тварин, місці при температурі від 5 до 25 °C. Розділені навпіл таблетки слід зберігати при температурі до 25 ° C в оригінальному блістері. Зберігати блістер у зовнішній картонній упаковці.
Термін придатності
3 роки. Термін придатності таблеток, що розділені навпіл, після відкриття первинної упаковки становить 6 місяців.
Для застосування у ветеринарній медицині!